SYPIALNIE

MEBLE STYLOWE

Meble stylowe wymagają dużo starań i pracy aby odzyskały pierwotny wygląd.Przywracanie do dawnej świetności antyków jest naszą specjalnością,wkładamy w to dużo starań i dokładności tak aby nasi klienci byli zadowoleni.Do tego typu mebli używamy specjalnych materiałów zaczynając od konstrukcji po wyściółkę a kończąc na stylizowanych tkaninach i ozdobnikach typu gwoździe ozdobne,guziki,sznurki, kedry  itp.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

ZESTAWY NA ZAMÓWIENIE  

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku wykonujemy zestawy mebli zgodne z indywidualnym projektem lub zdjęciem klienta          
Państwo decydują o wyglądzie zestawu,wymiarach,komforcie oraz kolorystyce.Konstrukcje naszych wyrobów wykonane są z litego drewna bukowego i elementów ze sklejki. Wszystkie stelaże uzbrojone są w sprężyny faliste.Dodatkowo siedziska wykonujemy z pianek wysoko elastycznych lub sprężyn typu  bonel. W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór tkanin tapicerskich wysokiej jakości,plamoodpornych jak i duży wybór skór.W celu uzgodnienia pomiarów dojazd do klienta jest bezpłatny.Zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Państawa  meble dzięki naszym renowacją odzyskają dawny wygląd lub zmienią się w nowa aranżację.Podpowiemy jakich użyć materiałów i jaką kolorystykę zastosować do wnętrza.Na nasze wyroby udzielamy gwarancji.
Oferujemy:

  • renowację mebli nowoczesnych i stylowych w tkaninie i skórze
  • tapicerowanie ścian,drzwi oraz innych elementów wyposażenia wnętrz
  • naprawę mebli
  • duży wybór tkanin i skór
  • gwarantujemy szybki czas realizacji połączony z wysoką jakością wykonania usługi

Renowacje

Realizacje dla firm

 

NAGŁÓWEK 1